Reserver
Tilbagemelding
Bidrage med feedbackSmaakvol ingericht restaurant, gezellig, netjes, klopt helemaal. De open keuken past perfect bij het restaurant en de open houding van beide chefs. Ze hebben goed nagedacht over de smaken en smaakcombinaties. De gerechten (vooral Japans vanavond) zijn prachtig opgemaakt, met veel ingrediënten in elk gerecht. De passie van de keuken komt duidelijk terug op het bord. De porties zijn precies goed. Er is een goede wijnselectie, inclusief verschillende sake's! Voor mij niets dan lof, alleen maar enthousiasme. Een restaurant waar ik graag nog eens naartoe ga.
What a nice place! Great service and super cuisine... full of delicious flavors!! Ummmm ... gezellig en heeeeerlijk Soraya en Johnny:
Fuld menu
Flere oplysninger
QR-kode-link til menuen
Denne restaurant tilbyder
Foreslået restauranter i nærheden.
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
By: Eindhoven (tæt på Asten), Hoogstraat 48, 5615 PR, Eindhoven, Netherlands
Terrasse, MasterCard, Terrasse, Visa-kort
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
By: Heeze (tæt på Asten), Jan Deckersstraat 7, 5591 HN, Heeze, Netherlands
Terrasse, Parkeringsområde, Mestre, Vegetarvenlig
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
By: Helmond (tæt på Asten), Markt 24, Helmond, Netherlands, 5701 RK
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
By: Venray (tæt på Asten), Hoenderstraat 10, Venray, Netherlands, 5801 CK
Kørestolsvenligt, Terrasse, Wi-Fi, Parkeringsområde
4.9
Spisekort
Online bordbestilling
4.9
Spisekort
Online bordbestilling
By: De Mortel (tæt på Asten), Sint Antoniusstraat 30, De Mortel, Netherlands, 5425 VE
Terrasse, Kørestolsvenligt, Wi-Fi, Parkeringsområde
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
4.8
Spisekort
Online bordbestilling
By: Weert (tæt på Asten), De Oude Schut 9, 6001 JL, Weert, Netherlands